Src Başvuru Şartları

Src Kayıt Başvurusu

    Src belgesi almak isteyen adaylar öncelikle hangi src belgesini almak istediklerini kayıtta belirtirler. Katılacağınız src sınavında sadece tek src belgesi alabilirsiniz. İkinci src belgesi talebiniz için tekrar src sınavına katılmanız gerekir. Örneğin kursumuza Src 2 - 4 başvurusu yapmış olan adayımız katılacağı ilk src sınavına src 2'den katılır ve bu sınavdan başarılı olduktan sonra, diğer src sınavında da src 4'ten sınava girebilir. Öncelikli olan src belgesi ihtiyacınızı kayıtta belirleyerek işlemlerinize devam ederiz.
Her Src sınavında tek bir Src belgesi alınabilir.
 

Src eğitimlerine katılım zorunludur. Bakanlık tarafından yapılan denetimlerde üst üste eğitimlere katılmadığı tespit edilen öğrencilerin kaydı silinir. Adaylarımıza tüm derslere tam katılmalarını tavsiye ederiz. Derslere tam katılım sınavdaki başarınızı yükseltecektir.

Src sınavından 100 üzerinden 70 alan adaylar sınavı geçmiş sayılır. Toplam 40 soru sorulur ve 28 doğru yapmak geçmek için yeterlidir. Sınavdan başarılı olanlar kart ücretini Halk veya Vakıf Bankasına yatırdıktan sonra Src belgeleri E-devletlerine yansır.

Kimlik, Ehliyet fotokopisi ve 1 adet Biyometrik fotoğraf ve diploma fotokopisiyle kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz için Tıklayınız

Aydın Sarı Src Kursu - Aydın Sarı Psikoteknik Merkezi
Şirinevler Meydanı Meriç sk. Halis Ahmet İş Merkezi no:6 Şirinevler-Bahçelievler İSTANBUL

Telefonlar

4443021 - 05517312323

Bize Ulaşın